Новий смартфон Meizu 17 Pro виявився дорожчим за iPhone 11 Pro Max – 24 Канал

Китайська компанія Meizu выпустила спеціальну версію свого нового флагмана. Це колекційна версія Meizu 17 Professional Kiln Artwork Collector’s Version. Цікаво, що саме цей смартфон став найдорожчим смартфоном в історії Meizu.

Як пише Gizchina, цей колекційний Meizu 17 Professional обійдеться користувачеві дорожче, ніж iPhone 11 Professional Max.

До теми Гучне повернення: представлені флагмани Meizu 17 і 17 Professional

Чим унікальний

Meizu 17 Professional Kiln Artwork Collector’s Version розробили у співпраці з відомим китайським виробником кераміки Hsiao Fang. Завдяки цьому новинка отримала спеціальний колір – білий з небесно-блакитним відливом.


Meizu 17 Pro Kiln Art Collector's Edition

Meizu 17 Professional Kiln Artwork Collector’s Version продаватимуть із піалою / megaobzor.com

Сама задня панель виготовлена із кераміки. Це колір рідкісної кераміки – вид китайської глиняного посуду династії Сун. Цікаво, що з часом колір смартфона буде змінюватися, як у справжньої кераміки, зокрема по крайках корпусу і навколо камери буде проступати коричнева основа.

На панелі апарату розмістили автограф дизайнера. У комплект також входить справжня піала для чаю.

Цікаво Огляд OPPO Discover X2: унікальні особливості преміального смартфона

Ціна

Meizu 17 Professional Kiln Artwork Collector’s Version надійде у продаж лише в одному варіанті пам’яті – 12 ГБ оперативної та 256 ГБ флеш-пам’яті. Його вартість становить 1400 доларів. Для порівняння, iPhone 11 Professional Max на китайському ринку оцінили у 1344 доларів.

Колекційний флагман від Meizu надійде у продаж в Китаї 25 травня. Що стосується міжнародного ринку – інформації поки немає.

News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X