Учасники хакатону розробили стартапи для підтримки бізнесу після карантину — ZAXID.NET – zaxid.net

Найкращі ідеї пов’язані з безпечним веденням бізнесу та здоров’ям

У Львові учасники онлайн-хакатону Hack the New World запропонували ідеї для допомоги бізнесу в посткарантинний час. Сім найкращих відзначили нагородами. Головна мета першого хакатону IT Enviornment – знайти вдалі рішення, як пристосуватись до життя після завершення карантину, допомогти підприємцям вийти з кризи.

Президент Lviv Tech Angels Михайло Пузраков розповідає, що серед учасників були фахівці з інформаційних технологій, бізнесу, психологи. Переможними обрали ті рішення команд, які прийнятні в умовах епідемії (безконтактне вимірювання температури, безконтактне меню), або такі, що допомагають тим, хто постраждав від кризи.

22 команди розробляли ідеї у 10 тематичних напрямках хакатону. Переможцями стали:

  • Команда Kolo.Monitor. Їхній стартап має допомогти фермерським господарствам повернутись до роботи після кризи. Корпоративні системи для бізнесу фермерів автоматизують внутрішні процеси та допомагають отримати необхідну сертифікацію продуктів, в тому числі з контролем якості продукції та з комунікацією з контролюючими державними органами. Команда отримала головний приз хакатону — $3000.

«Я понад 6 років працюю у сфері торгівлі органічною продукцією, і моя ідея виникла зі спостереження статус-кво. Існуюча система дуже бюрократична, повільна та крихка через людський фактор. Неефективність створюється тим, що більшість стандартів написані складною іноземною мовою. Більшість фермерів та операторів ніколи ті стандарти не читали і роблять як робили, поки їм не зроблять зауваження. Тому я вирішив створити ERP систему, яка буде підказувати операторам, що їм треба робити в повсякденні, щоб дотримуватись вимогам сертифікації та створить уніфікований стандарт обміну інформації в ланцюгу торгівлі сертифікованих операторів, що пришвидшить та спростить процес роботи», – пояснив представник проекту Kolo.Monitor, СЕО Kolo Agrarhandel GmbH Владислав Ковтун.

  • Друге місце посів проект SafeMenu. Стартап пропонує зробити безпечним відвідування ресторанів та кафе Львова – замінити усі друковані меню закладів на згенеровані онлайн. Потрібно лише відсканувати QR-код у закладі та отримати онлайн-меню від чат-бота, безконтактно зробити замовлення. Команда проекту отримала приз $2000.
  • Третє місце — стартап Thermal Digital camera, ідея якого полягає в автоматичному вимірюванні температури. Технологічне рішення може застосовуватись паралельно з вже існуючими пристроями для вимірювання температури у школах, музеях, фабриках, ресторанах тощо. Приз для команди — $1000.

Також заохочувальними призами для команд були безкоштовна участь у різноманітних профільних подіях.

Distant.Journey пропонує зробити подорожі онлайн унікальними, де туристичними гідами будуть місцеві мешканці.

Команда BAKS розробила стартап, який на основі зібраних даних допоможе відслідковувати коливання цукру у крові та систематичні зміни, а також сконтактувати хворим на цукровий діабет з лікарем.

Стартап Limpio дозволяє миттєво реагувати і повідомляти про випадки домагання чи знущань через чат-бота, який передає інформацію поліції. Цей бот також надає терапевтичні консультації потерпілим.

Chat_bog пропонує ідеального чат-бота у Telegram, який записує думки та спонтанні нотатки, зберігає їх, а додаткова версія бота пропонує цікаво оформляти записи, враховуючи емоції, пропонуючи заголовки, додаючи локацію.

Загалом у хакатоні взяли участь 181 учасник, 24 ментори та 16 суддів. Подію 15-17 травня організували IT Enviornment, клуб інвесторів Lviv Tech Angels та компанія ELEKS.

PR-менеджер Lviv ІТ Cluster Христина Максименко розповіла ZAXID.NET, що свої призи переможці використають на реалізацію стартапів.

«Ідеї стартапів подали на хакатон в демо-версії, далі розробники ідей будуть працювати над реалізацією продукту і практичним втіленням», — уточнила Христина Максименко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *