Як прискорити Windows 10: найпростіший спосіб – ITsider. – ITsider.

Доступна в даний час Home windows 10 вийшла ще влітку 2015 року, але сотні оновлень, випущених для неї за п’ять років, не змогли зробити цю платформу ідеальною, і саме тому доводиться якось змушувати десяту «вінду» працювати коректно і швидко. Найпростіший і вірний спосіб цього добитися – провести повну переустановку операційної системи, а потім, після цього, встановити тільки такі програми та ігри, які необхідні найбільше.

Проте, на це потрібно витратити багато часу, тому краще спочатку спробувати вдатися до альтернативного способу підвищення швидкості роботи операційної системи. Справа в тому, що прямо «з коробки» платформа Home windows 10 працює далеко не так, як повинна, тому що найчастіше простих користувачів не сповіщають про те, як вони можуть підвищити загальний рівень швидкодії.

Щоб цього домогтися необхідно запустити меню «Пуск» і будь-яким зручним способом запустити таку стандартну програму, як «Диспетчер завдань». Найпростіше запустити її за допомогою введення назви такої в графу пошуку. Потім, коли додаток запущено, слід перейти в розділ «Автозавантаження» і ознайомитися з його змістом.

Як показує практика, у багатьох не самих просунутих користувачів в цьому розділі за багато місяців або років використання операційної системи накопичуються десятки різних програм. Всі вони, якщо знаходяться у включеному стані, не тільки уповільнюють швидкість включення Home windows 10, але ще і призводять до значного скорочення продуктивності, тому що відразу після запуску ОС всі вони працюють у фоновому режимі, тим самим споживаючи оперативну пам’ять, потужність процесора і інші системні ресурси. Саме тому, щоб домогтися приросту швидкості роботи, слід відключити абсолютно всі зайві додатки, крім драйверів, після чого зберегти зміни. Відчути підвищення швидкодії можна буде відразу після перезавантаження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *