אפליקציה חדשה של גוגל תשלם לכם כדי להשתמש בטלפון – TGspot.co.il

לוגו גוגל

אפליקציה חדשה של גוגל (Google) מציעה למשתמשים כסף בתמורה להשלמת משימות שונות המיועדות לשיפור שירותיה, כך נחשף בשרשור בפורום באתר Reddit בסוף השבוע האחרון.

שמה של האפליקציה הוא Job Mate, והרעיון שלה מזכיר את אפליקציית Job Rabbit, שנוסדה ב-2008 ופועלת תחת השם הנוכחי מזה כעשור: חברים בשירות יכולים לגשת למאגר משימות לביצוע, ולקבל תגמול על כל משימה שישלימו בהצלחה.

הגרסה של גוגל כוללת משימות כמו הקלטת משפטים מסוימים, תמלול של משפטים מוקלטים, תרגום של משפטים משפה אחת לאחרת, צילום חזיתות של חנויות, מענה על סקרי העדפות ועוד. לפי המידע המוצג בעמוד ההורדה של האפליקציה ב-Play Retailer, התגמול נע בין 20 ל-50 סנט ל-10 ‘משימות כורסא’ כמו הקלטת משפטים, או 25 סנט ל’משימת שטח’ בודדת כמו הליכה למקום מסוים לשם צילום חזית חנות. לאחר צבירת 10 דולר בחשבון ניתן למשוך את הכסף דרך שירותי תשלום של חברות צד שלישי.

כרגע האפליקציה נמצאת בשלב בטא, ופתוחה לפי עמוד השאלות והתשובות למשתמשים בהודו ובקניה בלבד, כאשר ההרשמה מתאפשרת רק לכאלה שקיבלו הזמנה. עם זאת, מהניסוחים של גוגל ומהעובדה שהתעריפים לתגמול נקבעים בדולרים נראה כי החברה מתכוונת לפתוח את השירות לכל העולם, כאשר המשימות יוזמנו על ידי עסקים מקומיים כחלק מחבילת שירותים של גוגל לסיוע לעסקים כאלה לשפר את הנראות של עצמם בשירותיה, כגון שירות המפות אליו תועלינה תמונות חזיתות החנויות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *