Apple вклала в новий iPhone SE кращі компоненти від інших пристроїв – iTechua – новини, гаджети, технології

Стало відомо, що в бюджетний варіант смартфона iPhone SE компанія Apple вклала кращі компоненти від інших пристроїв. Купертіновці очікують, що новинка допоможе залучити клієнтів в період світової кризи і пандемії коронавірусу.

За наявними даними, в iPhone SE використані компоненти від iPhone eight і iPhone 11. Новинка буде відрізнятися від восьмої моделі тим, що в лінійці не з’явиться смартфон з золотим кольором корпусу. До того ж виробник змістить до центру логотип яблука. Передня панель буде виконана виключно в чорному кольорі, незалежно від відтінку заднього корпусу, повідомляє видання iReactor.

Користувачів здивують і розміри iPhone SE. Після попередніх купертіновських моделей доведеться звикати, оскільки екран буде маленьким. У той же час пристрій наділили гідною «начинкою». Творці заявили про швидкість роботи новинки. Крім того, iPhone SE при денному кольорі здатний робити фото на рівні флагмана 11 Professional Max.

Читайте також  У мережі з’явилося відео з демонстрацією основних особливостей фірмової оболонки Xiaomi MIUI 12

За інформацією Nation Information, Зйомка 4К-роликів буде здійснюватися з кількох мікрофонів зі стереозвуком. Через відсутність спеціального режиму якість фото- і відеоматеріалів в нічний час доби може знизитися.

Підписуйся на нас в «Google Information» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!


Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com
News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X