Apple зробить iPhone без роз’ємів, ну майже без роз’ємів – TechToday

Чутки про те, що Apple позбудеться роз’єму Lightning у iPhone на користь USB Kind C, які ходять уже кілька років, можуть не справдитися. Але компанія не продовжить використовувати Lightning. Apple готується випустити iPhone без роз’ємів. Однак дротовий спосіб заряджання залишиться, для чого в телефоні запровадять спеціальний роз’єм.

За інформацією аналітика Мін-Чі Куо та інсайдера Джона Проссера iPhone без роз’ємів готується на покоління iPhone 13, яке має бути представлене наприкінці 2021 року.

Смартфон iPhone 13 для заряджання використовуватиме коннектор Sensible Connector. Такий же використовується в iPad Professional для підключення чохла та аксесуарів.

За інформацією Проссера, Sensible Connector може першим з’явитися не в найдорожчому iPhone 13, а в найдешевшому. Експерт вважає, що так Apple може додатково знизити його вартість.

Очікується, що iPhone без роз’ємів, окрім коннектора Sensible Connector, матиме бездротове заряджання. Однак при цьому компанія повинна підвищити потужність заряджання. Нинішнє покоління iPhone 11 підтримує бездротове заряджання потужністю 7,5 Вт, тоді як при дротовому з’єднанні може передаватися до 18 Вт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *