Google вирішить дратівливу проблему платних Android-додатків – iTechua – новини, гаджети, технології

Користувачі Android-пристроїв нерідко стикаються з прихованими підписками, списують гроші після закінчення пробної версії додатка. Умови оплати при цьому не завжди очевидні для користувача, але Google планує зробити цю практику більш прозорою. Компанія вже почала тестування «правильного» способу поширення демоверсії різних програм.

У черговому звіті Google, присвяченому релізу бета-версії Android 11, з’явилася інформації про зміни, які незабаром торкнуться магазин Google Play. Зокрема, в інтерфейсі цифровий майданчика з’явиться окрема кнопка для установки пробної безкоштовної версії програми – вона розміститься поруч із стандартним елементом «Встановити».

Google вирішить дратівливу проблему платних Android-додатків

Ідея такої опції в тому, щоб користувач міг завантажити повністю безкоштовну версію програми або гри, в якій спочатку не передбачена активація платної підписки. Ознайомившись з додатком, можна буде повернутися в магазин і встановити вже повноцінну версію. Очікується і поява демонстраційних видань, які передбачають повний доступ до всіх функцій протягом обмеженого часу.

Очікується, що оновлений інтерфейс почне інтегруватися в магазин Google Play починаючи з серпня 2020 року. Зараз можливість публікації за новим стандартом доступна лише деяким розробникам.Знайшли орфографічну помилку в тексті?
Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *