Już dziś polska premiera telewizorów LG OLED i NanoCell. Każdy z Was może w niej uczestniczyć – zapraszamy w imieniu LG Polska! – HDTV Polska

W imieniu LG Polska, chcieliśmy Was serdecznie zaprosić na wideo premierę najnowszej linii telewizorów LG OLED i LG NanoCell na rok 2020, która odbędzie się już dziś wieczorem na kanale YouTube LG oraz w oficjalnych kanałach społecznościowych firmy. To pierwszy raz, gdy premierę będzie mógł obejrzeć każdy zainteresowany produktami koreańskiej marki.

Kiedy odbędzie się wydarzenie?

Już dziś, 21 maja o godz. 18:00 będziemy mogli wspólnie śledzić polską premierę telewizorów LG, które zostały przygotowane na 2020 rok. Podczas transmisji on-line, LG zaprezentuje wyższy wymiar rozrywki w gamingu, świecie filmowym oraz odsłoni jak sztuczna inteligencja pisze niezwykłe scenariusze. Gośćmi specjalnymi będą znany gamer i Influencer Rezi, aktorka Klaudia Halejcio oraz ekspert filmowy Marcin Łukański.

Transmisja odbędzie się na oficjalnym profilu LG Polska na Facebooku oraz na kanale YouTube. Poniżej linki do wydarzeń:

Technologia stojąca za modelami telewizorów LG OLED na 2020 rok

Dzisiaj wieczorem, firma przedstawi wszystkie najważniejsze cechy nowych telewizorów OLED i NanoCell. Na co już teraz warto zwrócić uwagę?

Premiera LG OLED 2020 seria CX Przedsprzedaż

Głównym elementem nowych modeli LG OLED 2020 jest najnowszy procesor Alpha 9 Gen 3, który za pomocą algorytmów głębokiego uczenia ulepsza wyświetlany obraz. LG wprowadziło także obsługę aplikacji Apple TV na szeroką skalę, dzięki której zyskujemy dostęp do tysięcy filmów w 4K Extremely HD. Inną nowością jest tryb Dolby Imaginative and prescient IQ, optymalizujący treści także z uwzględnieniem warunków oświetlenia otoczenia. Najnowsze telewizory LG OLED obsługują także nadchodzący kodek AV1 oraz port HDMI 2.1 – 4K/120Hz; VRR: HDMI VRR, G-Sync i AMD FreeSync.

Warto też przeczytać pierwsze opinie ekspertów na temat nowej serii CX, której testy pojawiły się w niektórych częściach Europy:

Premiera LG OLED 2018 ThinQ AI
Procesor obrazu Alpha 9 3. generacji

Więcej na temat telewizorów LG:

(165)

News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X