Nikto sa nemôže vyrovnať vášmu tímu v LoL? Príďte vyhrať 400 € na HernaZona.sk UNIZA Masters! – cikycaky.sk

Prvý decembrový víkend bude športový competition HernaZona.sk UNIZA Masters 2020, stále existuje šanca na registráciu.

HernaZona.sk UNIZA Masters sa rýchlo blíži a ak ste frajer v League of Legends (LoL), dávajte pozor! Zostavte tím piatich hráčov a príďte si zahrať Mikuláša. Vy a váš tím odohráte skupinovú fázu v jeden deň a ak ste dosť dobrí, môžete hrať aj v ten istý deň. Vyraďovaciu fázu bude hrať systém Double Elimination.

Ak ich porazíte všetky, môžete vyhrať slušný balík peňazí:

1. miesto: 400 €, 2. miesto: 200 €, 3. miesto: 100 € + vecné ceny

Kedy a ako: 6. decembra 2020, iba on-line

Kým nie je možné sa zaregistrovať: Registrácia tímov a jednotlivých hráčov je možná 1. decembra do 23:59. Môžete sa zaregistrovať priamo na stránke HernaZona.sk UNIZA Masters 2020.

Hrať sa bude iba on-line, zápasy budú moderovať zo žilinského štúdia. V sobotu 5. decembra privítame hráčov a divákov na turnajoch CS: GO, TFT a FIFA 21. V nedeľu 6. decembra sa okay svojim nadšencom pripoja aj LOL, Hearthstone a NHL 20.

HernaZona.sk UNIZA Masters vám prináša Fakulta elektrotechniky a informačných technológií UNIZA v spolupráci so spoločnosťou KOALAN.

Generálnym partnerom športového festivalu je Western Digital. Hlavnými partnermi boli: Fraktálny dizajn, VIPER GAMING od spoločnosti PATRIOT, Genesis a KRÍŽ. Spojte sa ALBI.

Všetky informácie a nadchádzajúce novinky nájdete na webe a sociálnych sieťach:

Internet: Majstri UNIZA, Fb: Majstri UNIZA, Instagram: @UNIZA_masters

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *