Poznáme meno a príbeh novej Crash Bandicoot 4 hry! – Xboxer

Crash Bandicoot

Activision-Blizzard začal v posledných dňoch teasovať novú hru s Crashom a hoci ten chcel nechať všetko pod “pokličkou”, Taiwanská ratingová komisia mu to prekazila.

Na stránke tajwanskej ratingovej komisie sa totiž objavil ranking pre neohlásenú hru Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Nechýbajú ani podrobnosti o titule, o príbehu a ani obal. Ten dokonca potvrdzuje, že hra vyjde na PS4, Xbox One a Xbox Collection X s podporou Good Supply.

A čo ten príbeh? Hra sa podľa všetkého odohráva v roku 1998, kedy sa už zdá, že je po všetkom. Crash trávi čas skúmaním svojho ostrova, keď zrazu hlboko v jaskyni Lani-Loli objaví záhadnú kvantovú masku. Ba čo viac, táto kvantová maska pozná Crashovu kamarátku Aku-Aku! Hra potvrdzuje návrat kvantových masiek a s tým aj kvantovú trhlinu, cez ktorú sa Crash a jeho partia vydajú do rôznych dimenzií a časov, aby zastavili toho, čo stojí za trhlinou.

Po novoohlásenej Ratchet & Clank exkluzivite pre PS5 tak máme na rade ďalšiu interdimenzionálnu 3D plošinovku, s rozdielom že táto vyjde na súčasné aj budúce konzoly. Za počinom stojí štúdio Toys for Bob, ktoré stojí za hrami ako Skylanders či Crash Staff Racing Nitro-Fueled.

by way of Gematsu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright Zitub.com 2020