Prichádza limitovaná edícia PS4 s tematikou The Last of Us Part II. Koľko bude stáť? – REWIND.sk

Špeciálna edícia PlayStation 4

Vydanie The Final of Us Half II sa nezadržateľne blíži a Sony si pre nás pripravilo prekvapenie. Je ňou limitovaná edícia konzoly PlayStation 4.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na The Final of Us Half II PlayStation Four Professional vo výhodnom balení, ktoré bude obsahovať konzolu PS4 Professional v matnom prevedení s dizajnom tetovania Ellie, limitovanú edíciu ovládaču DualShock 4, kód do PlayStation Retailer na získanie špeciálneho digitálneho obsahu a samozrejme kópiu najočakávanejšej hry roka. Toto balenie vás vyjde na 399€.

Playstation 4 limitovaná edícia
Zdroj: weblog.us.ps.com

Limitovanú verziu ovládača DualShock 4 s bielymi detailami, dizajnom tetovania Ellie a s logom hry si ale budete môcť kúpiť aj samostatne, a to za 59€.

Neodmysliteľnou súčasťou The Final of Us Half II je aj úžasná hudba skladateľa Gustava Santaolally. Podľa Sony si ju najlepšie vychutnáte na bezdrôtových slúchadlách Gold Wi-fi Headset, ako inak s logom hry a tetovaním. Slúchadlá vás vyjdú na 99€.

Playstation slúchadlá
Zdroj: weblog.us.ps.com

Fanúšikov určite poteší aj The Final of Us Half II Particular Version za 89€ alebo zberateľská verzia hry za 169€. Všetky tieto veci budú dostupné u vybraných obchodníkov.

Čakanie je skoro na konci

Nech sa už chystáte hrať na akejkoľvek verzii PS4, hra vychádza 19. júna 2020. My sa jej už nevieme dočkať. The Final of Us Half II bolo totiž oznámené ešte v roku 2016 na konferencii PlayStation Expertise a odvtedy už prešlo veľa rokov. Hra mala pôvodne vyjsť ešte vo februári 2020, neskôr sa dočkala odkladu na máj, aby nakoniec vychádza v júni.

Vyzerá to ale, že viac odkladov nás už nečaká a fanúšikom tak nič nebráni v tom, aby sa ponorili do postapokalyptického sveta. Tentokrát ale budeme namiesto Joela hrať za Ellie, ktorej hlavným cieľom bude pomsta. Viac sa o príbehu dozvieme za necelý mesiac.

Chystáte sa kúpiť túto špeciálnu edíciu konzoly, alebo dáte radšej prednosť odskúšanej klasike? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: weblog.us.ps.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *