Ripple Tahminleri Tutan Analist: XRP Bu Seviyelere Sıçrayacak! – Kripto Koin

Kriptokoin.com – Yakın zamanda yapılan bir analizde usta analist MagicPoopCannon (Magic), Ripple’ın dibe vurduğunu ve 0,77 doları tekrar take a look at etmeye hazır olabileceğini öne sürdü.

  • Analiste göre XRP/USD paritesi, Eylül 2018’den bu yana düşen bir kamada yer alıyor.
  • Mart 2020’de 0,12 dolar – 0,15 dolarlık destek bölgesi tutuldu. Bu analiste göre, 2017’nin ortalarında, büyük boğa koşusundan önce görülen destek bölgesidir.
  • Düşen kama düzelirse analiste göre, XRP 0,77 dolara kadar çıkabilir.
Magic’in XRP analizi – Kaynak: Tradingview.com

Popüler kripto analisti Magic, en son XRP analizini yayınladı. Ayrıntılı analizde Magic, XRP’nin Eylül 2017’den bu yana web bir düşüş trendinde yer aldığını not ediyor. Ancak Mart ortasındaki coronavirus çöküşü sırasında popüler altcoin 0,12 – 0,15 dolar gibi önemli destek seviyesini korudu. Analiste göre, şimdi Ripple 0,77 doları tekrar take a look at etmeye hazır görünüyor. Yukarıda, XRP analizinde kullanılan Magic’in günlük grafiğinin bir ekran görüntüsü yer alıyor.

Ripple’ın Gizemli Projesinin Detayları Sonunda Ortaya Çıktı!

Magic: Ripple 0,77 doları ardından tüm zamanların en yüksek seviyesini görebilir!

Magic’e göre, 0,77 doların üstündeki XRP hedefi Eylül 2018’deki en yüksek seviyeye ve tam olarak düşen kamanın oluşmaya başladığı yere karşılık geliyor. Ancak Magic, coronavirus pandemisinin bir sonucu olarak küresel ekonomilerin durumu nedeniyle piyasa konusunda tarafsız kaldığını açıkça ortaya koyuyor. Ayrıca analiste göre, 200 günlük MA XRP için zor bir engel olduğunu kanıtladı. Magic konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Ben XRP’de büyük yükseliş olduğunu görmeme rağmen şu anda nötr olduğumu  belirtmeliyim. Boğa faktörleri var. Ancak birçok nedenden dolayı tarafsızım. Bu nedenlerden bazıları dünyanın ekonomik durumu ve durgunluk içinde olduğumuz gerçeği etrafında dönüyor.

Büyük Değişiklik! İşte Ripple’ın 2020’de Balinalara ve Borsalara Sattığı XRP Miktarı

Usta analist: XRP’nin önündeki engel 200 günlük hareketli ortalama

Ayrıca analiste göre, XRP şu anda 200 günlük hareketli ortalamanın altında (mor renkte) direnç buluyor. Bu nedenle analiste göre, XRP’nin önündeki engel 200 günlük hareketli ortalama. Magic’e göe, XRP bunun üstesinden gelebilir ve destek olarak tutabilirse, düşen kamanın üst kısmının bir testini çok hızlı bir şekilde görebiliriz   ve bu destansı bir kopuşa neden olabilir. Analizinin sonuç açıklamalarında Magic, XRP’nin çok yakında tersine dönebileceği konusunda iyimserliğini ifade etti. Magic konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Çok yakında baş aşağı bir mola verebileceğimizi düşünüyorum, ama bu sadece bir spekülasyon… Tarafsız olmama rağmen, düşen MA’nın oluşumunda güçlü bir yukarı yönlü kırılma beklentisiyle, altında bir stop-loss ile 200 MA’nın üzerinde destek alan bir alıcı olacağım.

Başarılı 2 Analist: Kilit Desteklerini Eriten Ripple’da Sırada Bu Seviyeler Var!

Magic, 2019 ve 2020’ye yönelik Ripple tahminlerinde yüksek başarı oranı yakalamış olan bir analist. Analist tabiri caizse “nokta atışı XRP tahminleri” ile biliniyor. Analist Ripple’da 0,17 dolar, 0,34 dolar ve daha fazlasını bildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X