Samsung dopĺňa ponuku nových smartfónov o výkonné nabíjačky na cesty – TECHBOX.sk

Okrem nových smartfónov Galaxy S20, skladacieho Galaxy Z Flip a slúchadiel Galaxy Buds+ predstavil Samsung aj novú externú nabíjačku a nabíjačku do auta. Na prvý pohľad obyčajné príslušenstvo ponúka zaujímavé parametre.

Pravdepodobne najzaujímavejším príslušenstvom, ktoré sa uplatí nielen v tandeme s čerstvo predstavenými zariadeniami, je externá nabíjačka s kapacitou 10 000 mAh a podporou 7,5 W bezdrôtového nabíjania. Na nabíjačke sa samozrejme nachádzajú aj fyzické porty, konkrétne dvojica USB-C portov s maximálnym výkonom 25 W.

ZDROJ | Samsung

Do ponuky pribudla aj druhá externá nabíjačka, tentokrát bez bezdrôtového nabíjania. V tomto prípade jeden USB-C port nahradzuje klasický USB port typu A. V prípade oboch externých nabíjačiek bude súčasťou balenia obojstranný USB-C. Aj v tomto prípade sa maximálny výkon nabíjania vyšplhá až na 25 W.

ZDROJ | Samsung

Treťou novinkou v portfóliu príslušenstva spoločnosti Samsung je 45 W nabíjačka do auta. Spomínaný výkon ponúka pri použití USB-C portu, no disponovať bude aj druhým USB-A portom s 15 W nabíjaním. Nabíjanie s takýmto výkonom aktuálne podporuje iba Samsung Galaxy Note10+ a Galaxy S20 Ultra 5G.

ZDROJ | Samsung

Nové príslušenstvo by sa malo objaviť v predaji bok po boku nových smartfónov, minimálne čo sa týka svetových trhov. Jeho predaj na našom trhu v tejto chvíli potvrdený nemáme. Z novej trojice taktiež poznáme iba cenu externej nabíjačky s bezdrôtovým nabíjaním Qi, ktorá bude stáť 79,99 dolárov.

ZdrojSamsung (1),(2),(3)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright Zitub.com 2020