Sea Of Thieves príde oficiálne na Steam už o niekoľko dní – Gamesite.sk

A svoj postup hrou si so sebou zoberiete.

Britské štúdio Uncommon už niekoľkokrát teasovalo, že ich pirátska dobrodružná hra Sea of Thieves príde na Steam a väčšinou to bolo s prívlastkom „quickly.“ Včera sme sa konečne dozvedeli, čo slovo „quickly“ znamená.

Sea of Thieves pripláva na Steam 3. júna 2020. Cena hry bude stanovená na 39,99€ a Uncommon vydalo vyhlásenie v ktorom sa „tešia z toho, že môžu otvoriť virtuálny pirátsky život pre novú skupinu hráčov.“ Ako Uncommon podotklo, ide o najväčšiu novú IP tejto generácie konzoly Xbox a hra sa napriek svojmu veku (vyšla v marci 2018) pravidelne umiestňuje medzi najhrávanejšími titulmi na konzole Xbox One. Hra za to vďačí primárne vďaka tomu, že napriek nie ideálnemu množstvu obsahu jej štúdio zostalo verné a za dva roky ju zmenili na nepoznanie.

Ak sa rozhodnete vymeniť Home windows Retailer za Steam, tak všetok svoj obsah a postup hrou si budete môcť zobrať zo sebou. Automaticky sa vám odomknú aj achievementy, ktoré ste získali na Xbox Stay a Steam verzia bude plne podporovať cross-play s Home windows Retailer a Xbox One verziou hry. Samozrejme aj v Steam verzii však budete potrebovať Xbox Stay účet.

Ak však vlastníte hru na Microsoft Retailer a chcete silou-mocou prejsť na Steam, tak si budete musieť hru kúpiť znova. Licencia na hru sa totiž neprenáša.

Zdroj: Uncommon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X