WhatsApp припиняє працювати на мільйонах гаджетів у всьому світі – ITsider.

Месенджер WhatsApp припинить працювати на мільйонах смартфонів по всьому світу в 2020 році, оскільки завершує підтримку функціонування в старих iPhone і в телефонах із застарілою операційною системою (ОС) Android, а також в гаджетах з ОС Windows Mobile.

WhatsApp перестав працювати в телефонах з Windows Mobile з січня 2020 року, на Android 2.3.7 і iPhone iOS 8 — з лютого, передає Хвиля з посиланням на Daily Mail.

Компанія, що належить Facebook, заявила, що зосереджує зусилля на “мобільних платформах, які використовує переважна більшість людей”. Після 1 лютого 2020 року також буде не можна створювати нові акаунти користувачам з Android 2.3.7 і старше, а також iOS 7 і старше.

Крім того, у клієнтів з усіма перерахованими операційними системами в будь-який час можуть перестати працювати деякі функції додатку, оскільки WhatsApp більше не займається розробкою оновлень для цих операційних систем.

Вже з 1 лютого 2021 використовувати цей месенджер на смартфонах, що працюють під управлінням Android 4.0.3 і iOS 9, а також в будь-яких старих моделях, буде неможливо.

Джерело


finance.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *