Windows 10 перестала запускати життєво важливі програми – GSMinfo

Випущений на початку тижня накопичувальний апдейт Home windows 10 приніс користувачам не тільки найбільше в історії ОС оновлення системи безпеки, а й чимало неприємностей. До вже відомих проблем з принтерами, другими моніторами і пропаданням файлів , тепер додалася проблема з запуском додатків.

Користувачі почали скаржитися на помилку Home windows can’t discover [* .exe] (Home windows не вдається знайти файл) при запуску багатьох додатків, включаючи Steam, Discord і додатки пакета Microsoft Workplace, наприклад, Phrase або Excel, що для деяких користувачів просто життєво важливо.

Windows 10

Проблема з’явилася після установки апдейтів з номером KB4557957 для новітньої версії Home windows 10 2004 року (Could 2020 Replace) і з номером KB4560960 – для версії 1909 (November 2019 Replace). Обидва апдейта увійшли до складу традиційного щомісячного «оновлення по вівторках» (Patch Tuesday), випущеного Microsoft 9 травня.

Ентузіасти помітили, що з якихось причин в системі з’явилися некоректні записи IFEO (Picture File Execution Choices), що не дозволяють коректно запускати програми. Також вони відзначають цікавий збіг – недавнє оновлення антивіруса Avast стало причиною появи некоректних записів IFEO.

Проте, однозначно пов’язати ці дві події поки не можна. У одних оновлення Avast зіграло свою роль, але деякі користувачі заявляють, що проблеми із запуском додатків почалися, незважаючи на відсутність встановленого Avast. Судячи з усього, запуску програм можуть заважати як Avast, так і накопичувальне оновлення Home windows 10, незалежно один від одного.

Avast вже випустила свіже оновлення, яке усуває помилку. Якщо у вас встановлений Avast, то варто оновити його до найновішої версії. Якщо ви не користуєтеся Avast, а проблеми з додатками спостерігаються, то допоможе видалення оновлень Home windows KB4557957 або KB4560960.

Наш канал в Telegram та сторінки на Fb, Instagram та Twitter – це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright Zitub.com 2020