Xiaomi випустила перший баштовий вентилятор: що він вміє – 24 Канал

Компанія Xiaomi не припиняє дивувати оригінальними розробками. Зараз компанія випустила перший баштовий вентилятор Mijia DC Inverter. Він має розумні функції та доступну ціну.

Як передає igeekphone.com, спочатку новинку представили на платформі для колективного фінансування. Одразу за першу добу, виробник зібрав 425 тисяч доларів, таким чином перевищивши план на 2000%.

Цікаво Xiaomi випустила компактний кондиціонер

Чим цікавий девайс

Кут охоплення вентилятора складає 150 градусів. Він має циліндричну баштову конструкцію з круглою підставою. Виробник заявляє продуктивність до 541 кубічного метра на годину.

 Xiaomi випустила перший баштовий вентилятор

Xiaomi Mijia DC Inverter дуже тихий / igeekphone.com

Xiaomi Mijia DC Inverter підтримує голосове керування. Тобто користувачі можуть керувати вентилятором дистанційно (увімкнути чи вимкнути, відрегулювати швидкість, відрегулювати напрямок потоку повітря або встановити таймер). Пристрій також можна під’єднати до розумного будинку Xiaomi.

Вентилятор працює дуже тихо – з рівнем шуму до 34,6 дБ. Також пристрій енергоефективний.

Ціна

На китайському ринку Xiaomi Mijia DC Inverter оцінили у 50 доларів (1350 гривень). Щодо виходу на міжнародний ринок – інформації поки немає.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *